נגב פוטבול
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

יומן סדנאת פסח

5 posters

Go down

יומן סדנאת פסח Empty יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Mon Apr 13, 2009 10:09 pm

השנה החלטתי לכתוב יומן שמסקר את ארועי הסדנא ואיך שהיא עוברת עליי כדי שכל מי שלא נסע יבין קצת מה אנחנו עושים וגם כדי להחיות את הפורום המת שלנו שפועל בדרך כלל רק לפני ואחרי משחקים.
טוב אז בוא נתחיל.
יום שני בבוקר קמתי התארגנתי ויצאתי לכיוון החדר אוכל לקחת את הרכב ולשימחתי הרבה גיליתי שסודרה לי B4 מס' 133 עם מיכל דלק ומיכל גז מלאים ויאצתי לכיוון שדרות לאסוף את לאון.
בדרך היה ערפל כבד, מזל שאני עם כזה אוטו טוב.
הגעתי לעיר הקאסמיםחיכיתי דקה והנה לאון מגיע לעברי עם תיק אחד, מראה שהביך אותי מאוד כי אני באתי עם ארבעה תיקים(אחד גדול לבגדים אחד קטן ליום יום אחד לגיטרה ואחד לאוכל שיהיה לערבים). קפצנו לבנק הפועלים לאון הוציא כסףף ויצאנו לדרך כמובן שאני הבאתי דיסקים שיהיה מה לשמוע בדרך ותוך כדי החלפה מאסף אבידן לברי סחרוף הגענו למסכנה שבראיין לפטוויץ' נשמע כמו שם של לבן חנון שהיה ילד כאפות כל התיכון.
טוב אחרי דרך ארוכה הגענו לכפר הבפטיסטים ובכניסה חיכה לנו איך לא מר קומישנר בכבודו ובעצמו וגם חבר וותיק של עמוס, אורי מהפיונירס, כשניכנסנו יחד למגרש פגשנו את מאיר הרסיבר החדש של חיפה שבא לעוד סיבוב בסדנא למרות שהוא כבר שיחק עונה שלמה ועליו עוד יסופר בהמשך, שניה אחר כך ראינו את החבורה מבאר שבע יושבת בצד ומשתזפת כמו פדלאות כשכל שאר האנשים כבר מתמסרים ומתחממים וכששאלתי אותם למה הם לא מתחממים גם הם השיבו לי "אין לנו כדור"(ספרתי לפחות שישה כדורים על כר הדשא), טוב אז הסתכלתי סביב וחוץ מלהבין שאני ולאון הרבה מעל ממוצע הגילאים השנה הבחנת בחבר'המקריית אונו שהחליטו לחזור לעוד סדנא אז הלכתי להגיד להם שלום ובדרך גם התמסרתי קצת ואז חזרתי יציעים להתכונן לאימון הראשון.
בעודי מסיים לנעול נעליים נכנסים המאמנים, התאחזבתי לראות שרק בן הקומישנק דון פיק נשארו מהצוות של שנה שעברה כשהפעם מאמן הקוואטרבקס הוא אורי שהיה QB בחיפה שנים ארוכות ומאמן הליינבקרס והרנינג באקס ג'יי הארמסטד גם הוא מאמן את חיפה וגם היה את אורי(החבר שלעמוס) שעזר לבן בליין.
טוב אז אחרי מילות פתיחה של בן וקואוץ' פיק עלינו לחימום ומתיחות וז התחלקנו לקבוצות שוות במספר כשלמזלי הייתי עם טל ככה שלא יהיה לי משעמם והתחלנו לעבוד התחנה הראשונה שלי הייתה איך לא, ליין, שבה כמובן שהצגת כישורים יוצאי מין הכלל באיך והייתי המצטיין P: אחר כך עברתי לתחנה של הקווטר באקס, אני וטל כמובן הצתוותנו ביחד והתחלנו להתמסר, טל מסר אני הפצצתי ובלי לשים לב נגמר הזמן ועברנו לראנינג באקס שם עשינו תרגיל של לקבל את הכדור בהאנד אוף ואז לתת אותו בהאנד אוף למי שבא מולך כשאני התרכזתי בעיקר בלתת האנד אוף כדי להרשים את המאמן ולהיכנס לקבוצה של הקוואטר באקס ביום הבא, באמצע התרגיל קרה לי קטע מצחיק כשאחד הילדים שבא מולי לתת לי את הכדור בכלל לא שם לי את הכדור על הבטן כאילו פייק גרק שהוא לא התכוון לזה. מהבאקס עברנו תחנה האהובה על רוב השחקנים, כן כן הרסיברים, קצת הקדמה שבוע לפני הסדנא פגשתי את עמית בישראבול והואאמר לי שאם אני רוצה להיות בקבוצה של הקוואטר באקס כדאי שאני יפיל כדורים בתחנה של הרסיברים, בראוט הראשון שעשיתי החלקתי קמתי הושתתי ידיים לכדור ולא הצלחתי לתפוס וכשחזרתי התלוננתי לפיק שהכדור גרוע(הוא באמת היה גרוע), בראוט שני פיק לא מסר לי טוב אבל בראוט השלישי והרביעי כבר הראתי לכולם שאני הרסיבר המצטיין משנה שעברה ואז ירדנו להפסקת שתייה ועברנו לעבוד על הגנה.
את אימון ההגנה אני לא ממש זוכר חוץ מזה שהקרסול שלי ממש כאב ושמאיר(הרסיבר מחיפה) הפסיק להתאמן גם בגלל נקע בקרסול ואז הוא עזר לאורי בתחנת הדיפסנסיב באק וכשאני בעיקר עסוק לרדת עליו טל תפס עלי כדור מה שגרם לכאב עוד יותר גדול.
בסוף סיבוב ההגנה שוחררנו להפסקת הצהריים ואחרי התלבטות קלה אני ולאון החלטנו שפיצה כשרה פסח יותר טעימה מברוגר קינג כשר לפסח ונסענו לאכול בסבארו, הפיצה הייתה באמת טעימה יחסית לכשר לפסח והקולה עוד יותר ואז חזרנו לכפר ונשכבנו על הדשא לנוחואחר כך קמנו להתמסר עם נועם מכפר סבא(בחור נחמד) ואני שיחקתי יחף כמו קיבוצניק אמיתי.
בתום ההפסקה עשינו עוד שני סבבים אחד של הגנה ואחד של התקפה שאת הרוב אני לא זוכר בעיקר בגלל החום אבל מה שכן זכור לי הוא שניסינו להיות כל הבאר שבעים בקבוצה אחת ומה שיצא בסוף הוא שכל הבאר שבעים היו בקבוצה אחת ורק דותן נשלח לקבוצה של קריית אונו ותל אביב Sad וככה עברו להם שלוש שעות בלי אף דרומי שיציק לי.
זהו נגמר האימון אני ולאון עלינו על המכונית ונסענו לדירה של אחי, כשהגענו אחרי שעברנו דרך הבית של אחותי לקחת מפתח הראתי ללאון את הבית ואת הנוף לראש העין ואז סידרנו ללאון את חדר השינה שבדרך כלל פועל כחדר משחקים לאחיינים שלי, אח"כ התקלחנו(לא רותם, לא ביחד כמו אצלכם בקהילה) אכלנו ראינו רוקי ואני שמתי על הקרסול שלי קרח, אז פתאום האוקראיני שממש רצה ללכת לשיעור ערב התעייף והלך לישון ואני הלכתי לבקר את אחותי שגרה במרחק של שני מגרשי פוטבול מאיתנו וככה נגמר לו היום הראשון של סדנאת פסח.
זהו, נתראה מחר(וואוו זה היה ארוך)

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  moss84 Tue Apr 14, 2009 10:40 am

כשהתחלתי לקרוא, אמרתי לעצמי שזו אכן יוזמה מבורכת להחיות קצת את הפורום. אבל כשסיימתי לעבור על החפירות, חשבתי שאולי עדיף להשאיר אותו מת...
סתם, סחתיין על היוזמה, אני אגיע היום אחה"צ לדרוש בשלומכם...
מקווה שיתישו אתכם קצת יותר היום, אז אולי מחר זה יצא יותר קצר...

moss84
Admin

מספר הודעות : 56
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Tue Apr 14, 2009 9:59 pm

יומן סדנא יום מס' 2
טוב אז מה היה לנו היום?(עמוס אני אשתדל לעשות את זה קצר הפעם)
קמתי בבקור אחרי שינה טובה התארגנתי וכשיצאת מהחדר לאון בדיוק ירד במדרגות(שחכתי לציין שלאח שלי יש קומת גג בבית) אז לקחתי דרינק מהמיץ תפוחים ויצאנו לדרך.
כשהגענו למגרש בדיוק כמו אתמול כל הבאר שבעים השתזפו להם על היציע ועל מה הייתה השיחה? איך לא, על אמא של רותם Laughing
טוב המאמנים הגיעו לאט לאט וקואוץ' פיק אמר שבגלל שהוא היה צריך לאסוף כוס פלסטיק מהריצפה אתמול אז אנחנו צריכים לרוץ הקפה אחת מסביב למגרש אז אני מתחיל לרוץ ואז שם לב שאני עדיין עם הוואנס שלי(אופס!!!) רצתי מהר את ההקפה והלכתי להחליף בלי שישימו לב ולכן הגעתי לשורה האחרונה במתיחות.
בסוף המתיחות אורי מאמן הקוואטר באקס בא ואמר לי שאני צריך ללכת לאיפה שיש ערמה של כמה כדורים ואז הבנתי שחלומי התגשם, יש!! אני בקבוצה של הקוואטר באקס!!
ביחד איתי לקבוצה נבחרו גם סאגר "הטיל" שמסתבר שהוא גר בבאר שבע, שי הקוואטר באק של קריית אונו ועוד איז ראסטה מן שאני לא מכיר,נראהלי קוראים לו יובל.
טוב כדי לקצר את היומן, הגענו לקטע שבו לכל QB יש קבוצת התקפה משלו ואני כרגיל לא עומד בלחץ מתבלבל בהאדל מוסר רע וגם כשאני מוסר טוב החבר'ה לא תופסים או שתופסים את הכדור כמו קערת צ'ילי חם(טל אני יהרוג אותך) אבל לא נורא כל עוד קיבלתי רק הערות בונות אז אנחנו בסדר וככה נגמר לו אימון הבוקר.
אני ולאון החלטנו שניסע שוב לסבארו ומיכאל היצטרף כי הוא היה צריך לקנות כמה דברים. הגענו חנינו והזמנו אוכל ואז הגיעו שני החבר'ה מכפר סבא, אחד מהם התלבט מה עדיף בורגר כשר לפסח או פיצה כשרה לפסח אז אמרתי שפיצה עדיף ובסוף גם נתתי לו לטעום והוא הבין שאני צודק ואז הוא ניסה לעשות תרגיל למוכרת ולא לשלם אבל הוא לא צלח ונאלץ לשלם את המחיר המלא.
טוב חזרנו חזרה ולאון החליט שהוא לא רוצה לישון על הדשא כי הוא מפחד מנמלים, אז נכנסנו לקראש בחדר של הבאר שבעים, בהתחלה היה שקט והצלחתי לישון כי הם הלכו לאכול אבל כשהם חזרו טל ורותם התחילו בריב מתופש שהתחיל מיום קודם בגלל איזה מקל בתחת(רותם ההומו כבר כתבתי היום?) ואני כמו טמבל נדבקתי מטל והתחלתי להעליל על אמא של רותם ובסוף עוד הצלחתי להירדם לכמה דקות עד שטל העיר אותי והלכתי לשירותים לשתוף פנים ואז קרה הקטע של היום, לאון נכנס לשירותים וכשהוא יצא טל שאל, "מי זאת אמא של רותם?" ואני בשיא התמימות עניתי לו, "לא, זה רק לאון" Laughing. אחר כך הלכנו למגרש ואחרי הדגמה קלה של עבודה עם ציוד מיגון מלא נכנסנו לחימום ומתיחות בחום הנוראי שהיה, באמצע המתיחות הגיע עמוס לעשות סקאוטינג, קשור או לא קשור באותו רגע התחיל לכאוב לי הקרסול ממש חזק. התחלנו את האימון, הפעם אימון הגנה, אני וטל שוב הצתוותנו ועבדנו על תכניקת קורנרים ואחר כך נהפכתי לסייפטי(על רגל וחצי) ובסוף עשינו את תרגיל הפאמבול שבו המאמן זורק את הכדור על הרצפה ושני שחקנים רצים כדי להשיג אותו. בפעם הראשונה הייתי מול שמעון והוא כמעט הגיע לכדור אבל אני קפצתי רחוק יותר הגעתי לכדור ולקחתי אותו ועל הדרך פצעתי את שמעון, אחר כך שמעון כבר לא יכל לרוץ אז הגעתי לכדר בלי בעיה ואז הייתי אמור לסיים את התרגיל אבל היה מישהו שלא היה לו זוג אז אני עם הרגל וחצי שלי התנדבתי(לא מהלך חכם במיוחד) המאמן זרק אתהכדור רחוק רצנו בשיא המהירות ובסוף אחרי מאבק קשה ידו הייתה על העליונה ושלי מדממת ומחזיקה את הקרסול.
אחרי הפסקת מים וחבישה של המרפק שלי חזרו כולם והתחלנו בסקרימג' מלא(על יבש כמובן בלי טיקולים) והייתי סייפטי כמה פעמים עד שאמרתי די אני לא יכול יותר והתיישבתי לתת לרגל מנוחה, כמובן שאחר כך הצתערתי על כך כי המאמנים לא נתנו לי לחזור לשחק ונאלצתי לראות את המשך האימון מהצד אבל לא נורא.
זהו האימון נגמר, אני ולאון נפרדנו מעמוס, נסענו הביתה, התקלחנו והלכנו לארוחת חג שני אצל אחותי האוכל היה טוב ואחרי שעיכלנו אותו חזרנו חזרה לבית לאון הלך לישון ואני שמתי קרח על הקרסול וניגנתי בגיטרה תוך כדי(מי אמר שגברים לא יכולם לעשות שתי פעולות בו זמנית) וככה נגמר היום.
מקווה שלא יצא יותר מידי ארוך הפעם(למרות שנראה לי שכן), נתראה מחר.

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Wed Apr 15, 2009 9:57 pm

יומן סדנא היום השלישי
היום התחיל לי בהכנת סנדוויצ'ים עם לאון כי חשבנו שהסבארו יהיה סגור(בסוף היסתבר שהוא היה פתוח) בעבודת צוות שקואוץ' פיק היה מתלהב ממנה הכנו ארבעה סנדוויצ'ים של לחמניות(כן, חוטאים שכמונוTwisted Evil ) עם שניצל בפנים ויצאנו לדרך, באמצע הדרך נזכרנו שאין לנו קולה לשתות עם הסנדוויצ'ים ובערנות שלי הצלחתי לבחין במכולת אחת שהייתה פתוחה אז לאון קפץ לקנות וכשחזר הבחנתי שאנחנו עלולים לאחר לאימון אז אמרתי NO MORE MR. NICE GUY ושמתי גז עד כדי כך שלאון נדבק לכיסא שלו, בסוף הגענו בזמן והכל טוב ויפה.
כשנכנסנו למגרש להבדיל מלפני יומיים החבר'ה מבאר שבע כבר התמסרו והתחממו עם שאר האנשים ולא התביישו לבקש שיימסרו גם להם ואז הבחנתי שבין כל הרוקיס יש שני שחקנים של חיפה שבאו להתאמן איתנו אחד מהם היה הרנינג באק שלהם, רועי זיו. אחרי המתיחות עבדנו בקבוצת הקיוביס על פיץ' או טוס איך שלא תרצו לקרוא לזה ובתום החצי הראשון של האימון חילקו אותנו לקבוצות, קבוצת חיפה, קבוצת קריית אונו, קבוצת באר שבע, וקבוצת המארשלס שהייתה בנוי מאוסף של שחקנים שחלקם היו אמורים להיות בקבוצה שניסו להקים לפני שנה בשרון, אך כמובן לקבוצת המארשלס לא היה QB ומכוון שלקבוצה של באר שבע יש שניים כאלה(אני וה"טיל") אז המאמנים עוד פעם קרעו אותי בלי לב מהקבוצה שלי שעזרתי לבנות במו ידיי והעבירו אותי לחיים בסרט מהמארשלס, כמובן שהתלוננתי על זה אבל זה לא עזר ונתקעתי בקבוצה של אוספים מכל קצבות הארץ ועוד אחר כך הבאר שבעים האשימו אותי בבגידה, בגידה?!?!? יא זונות אתם אלו שהעדפתם מישהו שפגשתם אתמול לעומת זה שלימד אותכם את הימין ושמאל של פוטבול(כשעמוס לא היה). טוב אז עשיתי כמה מהלכים ויצא לא רע בכלל ואחר כך גם נחתי לי בעמדת הסייפטי האהובה עלי(ממש הצלחתי להירדם שם). שחכתי לציין שבאמצע האימון הגיע איתי אשכנזי(הבן של) ואח"כ נשארנו לעבוד איתו על ריצה הצידה ומסירה ואני חייב להגיד שהוא היה אדיר ברמות מטורפות. אחרי שאימון הבוקר נגמר ולאון מדד ציוד הלכנו לאוטו וקחנו את האוכל והשתייה שלנו והצתרפנו לבאר שבעים לאכול מחוץ לחדר שלהם ומרוב צחוק מהשטויות שטל עשה כמעט נחנקתי. אחרי האוכל נכנסנו לחדר שלהם לחטוף תנומה אבל מה כשיש לך מישהו כמו טל אתה פשוט לא מצליח להירדם כי הבחור פשוט היפראקטיבי אז כמובן שאני נגררתי איתו וזרקתי כדור פוטבול קטן על לאון פעמיים, פעם אחת פגעתי בראש שלו ופעם אחת בחנייה(זה באזור הישבן להסברים פנו לנינה או יפה), אז כמובן המקרר המשוכלל של אמקור התחיל לרדוף אחרי ואחרי הרבה מאמץ גם תפס אותי וכשמקרר עצבני תופס אותך זה לא נעים, בקיצור לא יצא לנו לישון דקה מכל הסיפור אז את אימון הצהריים התחלתי עייף אבל אחר כך עשינו הגנה בקבוצות אז עוד פעם נמנמתי בעמדת הסייפטי.
בחצי השני של אימון הצהריים היה את הספרינט 40 יארד שלא עשיתי כדי לא להחמיר על הקרסול ואת זריקת הכדור למרחק שבה החלקתי בזריקה אבל הגעתי למשהו כמו 30 יארד ואז היה את כל התחורויות הקבוצתיות של 4X10 והריצת "מכשולים"(לא יודע איך לקרוא לזה) שבהן השתתפתי כדי לעזור לקבוצה, אפילו ניצחנו באחת. בסוף אני וטל עשינו כמה הייל מריס והגעתי לזריקות טובות של עוד פעם, 30 יארד, אולי טיפה יותר והגענו למסקנה שאנחנו צמד מנצח וככה אני ולאון סיימנו את האימון ונסענו הביתה, בסופו של דבר עם טעם טוב בפה(ולא רק מהשניצלים).
כשהגענו הביתה לאון קרא את מה שכתבתי אתמול וכל אחד פנה לעיסוקיו, אח"כ אכלנו תוך כדי צפייה באוסטין פאוארס הראשון לאון הלך לישון ואני לאחותי לקינוח עם עוגת מצה אחרונה לפסח וברוך שפטרנו מהמצות.
נתראה מחר ליום האחרון והגורלי(חחח איזה דרמטי אני)

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  rotem Thu Apr 16, 2009 9:49 pm

אני הייתי אמור לזכות בכדור פוטבול הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


נינה הבולעת

rotem
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 89
Join date : 28.09.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Fri Apr 17, 2009 11:02 am

טיפה באיחור, יומן סדנא היום האחרון.
אז הנה מגיע לו היום האחרון וגשם זלעפות יורד בחוץ, לאון קם לפני בחצי שעה וכשאני רק התחלתי להתארגן הוא כבר היה מוכן לתזוזה. אחרי שסידרנו את הבית טיפה ומסרנו את המפתח לבעל של אחותי נפרדנו מהבית ברחוב הזקיף 12 ויאצנו לדרך. היה ממש גשום בבוקר והכבישים היו מוצפים אבל כשהגענו לכפר הגשם הפסיק בבת אחת. הגענו מוקדם יחסית אז רצינו ללכת לחדר של הבאר שבעים לעשות להם שטויות על הבוקר אבל תפסנו אותם בדיוק שיצאו מאזור החדרים אז הלכנו למגרש והתחממנו קצת עד שהאימון יתחיל. אימון הבוקר היה סוג של חימום למשחק שמצפה לנו בצהריים וכל קבוצה עשתה כמה דרייבים נגד היריבה שלה ואני הבקעתי TD בריצה ישירה ומהירה של ארבעים יארד אבל חוץ מזה זה לא היה בוקר טוב בשבילי כי עד לאותה ריצה עשיתי הרבה טעויות, חוץ מזה אימון באימון הבוקר אני לא זוכר הרבה דברים מיוחדים. בסוף האימון אני ולאון נסענו לאכול בברגר קינג עם וואלרי רותם ושמעון כל השומרים נהנו לאכול לחם שוב וכל החוטאים היצטערו שאין להם צ'יזבורגר. כשחזרנו לכפר הלכנו לחדר לנמנם קצת למרות שלא היה הרבה זמן כי ההפסקה הייתה יותר קצרה הפעם אז שוב עשינו הרבה צחוקים וכשנמאס לנו הלכו למגרש להתכונן למשחק הגורלי. אחרי החימום התארגנו למשחק שהיה עם חוקים טיפה שונים, כל קבוצה מתחילה מקו העשר יארד ויש לה 15 דאונים לשחק ואם הם נעצרים בארבעה מהלכים או מאבדים את הכדור או מבקיעם TD הם מקבלים את הכדור בחזרה מקו העשר עד שהם מסיימים את כל 15 הדאונים. ראשונים לעלות היו באר שבע ששיחקו נגד חיפה ואם אני זוכר נכון באר שבע ניצחו עם ריצה מדהומה של הסאגר מעמדת הקוואטר באק ואז שני הקבוצות ירדו והקבוצה ששיחקתי איתה המארשלס(שמתם לב שלא כתבתי "הקבוצה שלי") עלתה לשחק הגנה נגד קריית אונו כשאני בעמדת הסייפטי, קריית אונו לא צליחו לייצר שום דבר מיוחד ב-15 המהלכים שלהם וירדנו ל"מחצית". חיפה עלו לשחק התקפה נגד באר שבע וגם כן לא הצליחו לעשות כלום ובדאון האחרון שלהם חטפו אינטרספשן לטאצ'דאון מסאגר ואז הגיע תורי להוכיח לכולם וגם לעמית שהגיע לצפות בנו שיש לי כישרון כקוואטר באק, אז בהתחלה לא ממש הלך לי והגענו ל-4TH דאון מקו ה-15 אז מסרתי לרסיבר שעשו עליו פאס אינטרפירנס וקיבלנו 20 יארד במתנה ואחרי כמה מהלכים טובים הגענו לעשר יארד מהאנד זון אז נתתי לראסל הרנינג באק שלי לעשות את העבודה ומסרתי לו פיץ' מושלם לריצה לטאצ'דאון אנחנו שמחים וצוהלים אבל אז אמרו לנו שיש לנו עוד ארבעה מהלכים אז הלכתי על הייל מרי הוא הצליח! טאצ'דאון נוסף אז אמרתי טוב אם אחד הצליח אז בוא נעשה עוד אחד ושוב פעם מצאתי את הרסיבר שעשה פליי למסירה מושלמת וטאצ'דאון נוסף!! וככה קרה שקריית אונו חטפו שלוש בראש מחבורה של אוספים שמשחקים אחד עם השני בפעם השלישית בסה"כ. אחר כך המאמנים החליטו שנשאר זמן לעוד קצת וכל קבוצה עשתה עוד דרייב וכמעט זרקתי לעוד טאצ'דאון אבל הרסיבר שלי לא תפס מסירה טובה כשהוא פנוי לגמרי ואני עדיין לא יודע איך אפשר להפיל כזאת בונבוניירהEvil or Very Mad . אחר כך גם חטפנו טאצ'דאון באשמת הקורנר היותר חלש של הקבוצה אבל בסופו של דבר למי אכפת כי פירקתי להם את הצורה נתתי משחק טוב+ וקיבלתי עוד מדלייה לאוסף, לאון גם קיבל מדלייה וואלרי קיבל כובע וסאגר קיבל כדור, בקיצור ארבע זכיות מרשימות לדרום. אחר כך כולם קיבלו חולצות כמו בשנה שעברה נפרדנו לשלום ונסענו הביתה.
וכך נגמרה סדנאת פסח נתראה ביום שבת במגרש

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  rotem Fri Apr 17, 2009 12:45 pm

אתם יכולים להיות גאים בנו ,
באר שבע הביאו ניצחון!
עשינו 3 טאצ'דאונים 2 אינטרספשנים ופאמבל
וכל זה מביא נקודות.................

ולאות מזל טוב על פתיחת הקבוצה בבאר שבע קיבלנו מקואוץ' פיק כדור ומשאבה ומכנסיים לאימונים Smile
מי שלא בא הפסיד כלכך הרבה

rotem
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 89
Join date : 28.09.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  shimon101 Fri Apr 17, 2009 2:48 pm

חחחחחחח אחת החוויות המחנה הזה....גם למדתי המון וגם נהנתי D:
ורותם שכחתה מהדף הזה שקואוץ' פיק הביא לקבוצה...שאומר איך להיות אלופים P:

shimon101
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 14
Join date : 06.09.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Fri Apr 17, 2009 5:15 pm

מה? מתי הוא הביא לכם את זה? ואצל מי זה עכשיו? ואיך אני לא יודע מזה?

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  shimon101 Fri Apr 17, 2009 7:38 pm

הכדור והמשאבה אצל ולרי...
המכנסיים אצל מיכאל..
והוא הביא לנו את זה אחרי שנסעתם..כשניקינו את החדר ממש בסוף..
ומיהרתה הבית בגלל זה לא ידעתה מזה P:

shimon101
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 14
Join date : 06.09.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Sat Apr 18, 2009 3:18 am

טוב מה אתה רוצה הייתי עייף וגם הייתי צריך לנהוג שעה וחצי, ברור שאני ימהר

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  lgikher Sat Apr 18, 2009 12:21 pm

הינה קצת רשמים שלי

היה מהנה בים הראשון והשני היה מאוד חם ואחרי שני אימונים די כוללים הייתי ליין בהתקפה (אח"כ טייט אנד) וליינבקר בהגנה., מעבר זריז אל המשחק ביום האחרון של הסדנה.

בהתקפה לא ניצחנו את חייפה ובמהלך 15 דאונים לא עשינו כלום, הייתה לי תפיסה אחת. אבל אז בהגנה השטלתנו על פאמבל 2 חטיפות והחזרה אחת לט"ד והכל על ה-15 דאוני של חיפה. הייתה לי עבירת הולדינג מוזרה, ואני אומר שאי אפשר להוריד את הדגלון ממשהו שנמוך ממך ב-20 ס"מ אבל לא נורא העיקר הכוונה.
בגרסה השניה של המשחק (שער הזהב או ט"ד הזהב) הייתה אמורה ליהיות לי תפיסה אבל הכדור פגע לי ביד וישר לידיים של הסייפטי של חיפה שהחזיר לט"ד, הבאנו הרבה כבוד עם מדליות ופרסים. והיה כיף

lgikher
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 88
Join date : 24.08.08
Age : 34

חזרה למעלה Go down

יומן סדנאת פסח Empty Re: יומן סדנאת פסח

הודעה  DoT.CoM Sun Apr 19, 2009 12:05 pm

נראה לי שההפרש בינך לבין הילדון היה 30 ס"מ אבל מי סופר וזה לא היה הולדינג מוזר פשוט אסור לתפוס מישהו ופשוט להעיף אותו החוצה בפלאג פוטבול

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134
Join date : 18.08.08

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה