נגב פוטבול
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

אז מה אתם אומרים על המשחק האחרון?

Go down

אז מה אתם אומרים על המשחק האחרון? Empty אז מה אתם אומרים על המשחק האחרון?

הודעה  DoT.CoM on Mon Feb 09, 2009 1:16 pm

סוף סוף יש לי טיפה זמן לרשום על המשחק המשוגע הזה.
לפי מה שאני זוכר הכחולים התחילו עם 7-0 מהיר ואז האדומים נכנסו למשחק עם שלושה TDs רצופים ואז היה את כל הקטע שלי עם הפאמבול ואז הסאק והסייפטי ומשם הכחולים לקחו פיקוד ובעזרת כמה מהלכים מרהיבים הבקיעו שני TDs ממסירות של חוגי מחזרו למשחק ומחקו 14 נקודות יתרון של האדומים לשתי נקודות יתרון לטובתם ואז באה הזריקה המשונה של חוגי לידיים של ערן שנכנס לאנד זון בצעד וחצי ודרייב לכל קבוצה לסוף המשחק התוצאה עומדת על 28-23 לאדומים.
כשהמשחק נכנס לדקות המכריעות היו אלה הכחולים שלחצו על הגז ועם מסירה שלי ותפיסה של הרכש החדש הידוע לכינוי פהפה עלו ליתרון 30-28 והשכילו לשמור עליו עד לסיום.
ועכשיו לדעותיי הכלליות והאישיות.
לקבוצה שלי היה משחק טוב וכולם נתנו חלק בניצחון של הקבוצה בין אם זה בליין ההתקפה שלא איפשר סאקים או הרסיברים שנאבקו בבוץ ובכל זאת תפסו את המסירות החשובות ובהגנה כולם נתנו חלק כדי לעצור את האדומים בדקות הקריטיות, לגבי האדומים אני לא יכול להגיד הרבה(כי לא ראיתי את המשחק מנקודת המבט שלהם) חוץ מזה שהיה קשה לפצח את ההגנה שלהם אבל בסוף היא נכנעה לשני אול אראונד פליירס בבאק פילד.
מבחינה אישית היה לי משחק מדהים מהרגע שהתעצבנתי על הפאמבול המפגר שעשית(שזה משהו שלא קרה לי שנתיים!) ובוא נגיד שאילולה הפאמבול מי יודע איך היה נגמר המשחק, לשמחתי הפאמבול הכניס לי הרבה יכולת לחימה ועשיתי כמה דברים יפים על המגרש כמו הסאק והתפיסה אינצ'ים מהאנד זון(כמו הולמס רק על מגרש בוץ) וגם בוא לא נשכח את ריצת הדילוגים(כמה שחקנים השארתי מאחור עד ששניים תפסו אותי?) ולבסוף קיחנתי במסירה לטאצ'דאון המכריע cheers
בקיצור למרות שאני לא ישכח לעצמי את הפאמבול הארור יצאתי בהרגשה טובה מהמשחק ואני מקווה שגם אתם אז יאללה תכתבו משהו משעמם לי Sleep

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134

חזרה למעלה Go down

אז מה אתם אומרים על המשחק האחרון? Empty Re: אז מה אתם אומרים על המשחק האחרון?

הודעה  rotem on Tue Feb 10, 2009 9:30 am

היה משחק ממש כיף ולמרות ההפסד אני מרגיש שזה היה משחק כלכך טוב וכלכך אנרגטי וזה לא משנה מי ניצח (מנחם את עצמי)

rotem
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 89

חזרה למעלה Go down

הודעה  Lagogo on Tue Feb 10, 2009 7:37 pm

וואי היה אחד המשחקים הטובים...
למרות ההפסד (ב-2 נקודות) נהניתי נורא...
שתי הקבוצות שיחקו מעולה... לא שמתי לב ממש לכחולים, אבל באדומים היו הרבה מקרים של חוסר תקשורת בין השחקנים (לרוב בין הQB לרסיברים) אבל יחד עם זה היו לנו הרבה מהלכים יפים (בעיקר של צמד הקווקזים אלון ורותם ששיחקו מעולה!)
על עצמי, שוב לא הרגשתי הכי מועיל בהתקפה (עם 0 תפיסות מתוך 5 נסיונות [5 זה רק אלה שהיו מכוונות אליי, היו עוד כמה שכביכול היו אליי אבל לא היה לי סיכוי להגיע אליהם]) בתור רסיבר, אבל כשלא יועדתי לתפוס חסמתי לדעתי מעולה וביצעתי את התפקידים שהוטלו עליי... בהגנה לדעתי תפקדתי גם טוב בתור קורנר, אבל יש עוד מקום לשיפור...
נקווה שמשחק הבא אני אתפוס יותר כדורים, ואאכיל אתכם יותר בוץ Smile

Lagogo
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 38

חזרה למעלה Go down

הודעה  DoT.CoM on Wed Feb 11, 2009 2:18 am

לדעתי בוץ כבר לא יהיה משחק הבא כי אני חושב שעדיף לחזור חזרה לפארק כי ממש קשה לשחק כששיבעים אחוז מהמגרש הוא ביצה, זה מאוד הגביל את המשחק ומאוד הגביל את הרסיברים כי עיקר החוזק שלהם הוא בזינוק מהמקום והחיתוכים החדים ואלו דברים שאי אפשר לעשות על כזה משטח, לכן אני מעדיף לרוץ במעלה הגבעה מאשר להחליק בבוץ בצעד הראשון שלי או כשאני מנסה לברוח מהשומר שלי.
בקיצור מי בעד חזרה לפארק?

DoT.CoM
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  lgikher on Wed Feb 11, 2009 5:11 pm

וכוחו של ה-DT או ה-OL הוא באחיזה במיגרש וזה לא היה לי,
כוחו של הליינבקר הוא לתפוס מהירות ולטאקל את הרץ וגם את זה לא היה לי עם המיגרש הביצתי, אז אני גם בעת לפחות לחודשי החורף לחזור לפארק.

מה שכן היה די נחמד אבל חייבים להכניס את החדשים למשחק מבחינת עבודה בליין ותיקולים, ככה נהנה יותר מהמשחק ואני אוכל ליהיות יצירתי באמת

lgikher
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 88

חזרה למעלה Go down

הודעה  DoT.CoM on Wed Feb 11, 2009 10:19 pm

אם אתה לאון תתחיל להיות יצירתי אנשים יגמרו בסורוקה Laughing

DoT.CoM
Admin

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה