נגב פוטבול
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ???

Go down

גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ??? Empty גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ???

הודעה  rotem on Thu Jan 01, 2009 11:11 pm

עבר הרבה זמן מאז שלא שיחקנו... משו כמו חודש אם אני לא טועה..
אז יש לי כמה שאלות כדי להפריח את השממה שנוצרה פה -

מה המצב בקיבוץ? יש הרבה קסאמים ?
לאון מה המצב בשדרות ? הכל טוב איתך?
מה עם האימונים? המשיכו את האימונים מהפעם הראשונה והאם ממשיכים אותם בעקבות המצב הבטחוני או שמבטלים?
ומשחקים פתוחים .. תקשיבו... אנשים פשוט דורשים את זה.. חייבים לעשות משחק ולחזור לעצמנו .. או שעדיף שנחכה שהמצב ירגע?

בכלמקרה,
תעדכנו אותנו Smile

rotem
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 89

חזרה למעלה Go down

גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ??? Empty Re: גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ???

הודעה  lgikher on Fri Jan 02, 2009 7:29 pm

בשדרות בסדר, נופלים טילים בכמויות מסחריות (כמה עולה קילו ברזל), אבל שורדים.
אצלי לעומת זאת העיניין טיפה יותר בעייתי, באיזשהו משחק ראגבי (ולא בגלל מכות יתר) התפוצץ לי וריד בתוך רגל ימין, זהו דבר שמשבית אותי, מה שכן זה שאם תארגנו משחק בזמן הקרוב אני אשמח לבוא לצלם וליהיות שופט, לשחק אוליבפעם אחרת.

אגב משחקים, אם יש מקלט שיכול לאכלס אותנו והוא במרחק של 45 שניות ריצה אז אני מאמין שאפשר לשחק.

lgikher
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 88

חזרה למעלה Go down

גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ??? Empty Re: גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ???

הודעה  DoT.CoM on Mon Jan 05, 2009 8:02 pm

אני אופטימי לדעתי אפשר לארגן משחק ליום שבת הזה בתקווה שהכל ירגע ותקווה שעד אז צה"ל יהיה עמוק כל כך בתוך הגרון של החאמס שהם לא יוכלו לבטא את המילה קאסאם ואם לא אז תמיד אפשר לבטל ברגע האחרון.

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134

חזרה למעלה Go down

גראדים? אימונים? קסאמים? משחקים? משו ??? Empty דעתי בעניין

הודעה  moss84 on Tue Jan 06, 2009 7:38 am

כמו שהדברים נראים כרגע לא נוכל להיות בטוחים ב- 100% שלא יפלו טילים בב"ש בשבת.
לצערי זה אומר, בהתחשב בעובדה שאין לנו מרחב מוגן בקרבת המגרש, שלא נוכל לארגן משחק לסופ"ש הקרוב.
מתסכל ככל שיהיה אנחנו נאלצים להתאזר בסבלנות ולצבור מוטיבציה למשחקים שיהיו כשהכל יסתיים (ונקווה שיקרה כמה שיותר מהר).
בינתיים יש משחק ליגה בירושלים ביום חמישי בערב (הדרבי הירושלמי), נראה לי רעיון לא רע לקפוץ לשם לראות קצת את אביה...

moss84
Admin

מספר הודעות : 56

חזרה למעלה Go down

הודעה  קסעטגסדס on Tue Jan 06, 2009 1:50 pm

מה דעתכם להתארח בכ"ס?

קסעטגסדס
אורח

חזרה למעלה Go down

הודעה  DoT.CoM on Tue Jan 06, 2009 4:47 pm

לגבי כ"ס אני לא יודע כי זה רחוק והם מתחילים לשחק מאוחר בגלל שיש להם אורות במגרש מה שאומר שנחזור מאוחר לקיבוץ ולא בא לי לפספס את ארוחת שישי בערב.
אבל לגבי ירושלים אני בעד

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134

חזרה למעלה Go down

הודעה  rotem on Thu Jan 08, 2009 1:28 pm

בקשר למשחק היום בירושלים
נראה לי שאני ואלון נבוא אבל מישהו יודע איך אפשר לקנות כרטיס ולא באינטרנט?
ואיזה קו אוטובוס מגיע למגרש מהתחנה המרכזית ?

תודה

rotem
שחקן בקבוצה

חזרה למעלה Go down

הודעה  moss84 on Thu Jan 08, 2009 4:08 pm

כרטיסים קונים בכניסה (20 ש"ח)
להגיע מהתחנה המרכזית אמור להיות פשוט, תרימו טלפון כשאתם שם

moss84
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  lgikher on Fri Jan 09, 2009 10:05 am

כניראה שפיקוד העורף ירשה לימודים לכיתות י"א-י"ב ביום א' בטווח 4-40 ק"מ
מה דעתכם על משחק.

lgikher
שחקן בקבוצה

חזרה למעלה Go down

הודעה  moss84 on Fri Jan 09, 2009 10:39 am

בכיתות ממוגנות בלבד....

moss84
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  lgikher on Fri Jan 09, 2009 11:07 am

שיחקנו כבר בבארי לאור השקיעה והקאסאמים
אבל אם אתה אומר

איך היה במשחק בי-ם ד"א

lgikher
שחקן בקבוצה

חזרה למעלה Go down

הודעה  moss84 on Fri Jan 09, 2009 8:49 pm

שיחקנו בבארי בתקופה שהקאסמים היו מאוד לא מדוייקים, היום כשיש "צבע אדום" אתה יודע שיפול קאסם בתחומי הקיבוץ...
ובב"ש נכון להיום גם כן נראה בעייתי.
אפשר לשקול נסיעה לכפ"ס או לת"א...
לגבי המשחק בי-ם, היה משחק נחמד אם כי הקינגס עשו הרבה שטויות, לאביה היו כמה סנאפים איומים שגרמו לפאמבל. לק"ב שלהם היתה קבלת החלטות נוראית כל המשחק. אבל עדיין מה שהכריע את המשחק היתה שריקה של השופטים. בפיגור 28-12, דאון רביעי ו-11 יארד (על קו ה-20 בערך) הקינגס הולכים על זה (לקראת סוף רבע שלישי אם אני לא טועה) הק"ב נראה תקוע אבל איך שהוא מצליח לרוץ לדאון ראשון, השופטים שורקים הולדינג או false start ומחזירים את המהלך. הקינגס בועטים ומאבדים תקוה (מאז נדמה לי שלא היו להם יותר מדי מהלכים מוצלחים בהתקפה). המשחק נגמר 44-12 לליונס.

moss84
Admin

חזרה למעלה Go down

הודעה  rotem on Sun Jan 11, 2009 8:33 am

בקשר למשחקים בתל אביב וכפר סבא לא נראה לי שבאמת אנשים מבאר שבע יבואו
אבל אפשר לארגן משחק איפה שבא לכם עם החבר'ה מהאוניברסיטה (היו 10 אם אני לא טועה)
ואפשר לעשות משחק כמו תמיד רק עם אנשים אחרים...

נושא אחר -
מי בא למחנה באפריל?

rotem
שחקן בקבוצה

חזרה למעלה Go down

הודעה  e_o on Sun Jan 11, 2009 2:16 pm

אני ועמית שיחקנו ביום שישי בכפ"ס

התאספנו בשעה 4, שיחקנו 6 על 6, היה אחלה משחק , יש מגרש דשא ענק (וישר יחסית) עם תאורה (אבל היא לא משהו)

הרמה שם מגוונת, יש QB מהליגה שמוסר מצויין , כמה חיילים ותלמידי תיכון.

נ.ב
בפעם האחרונה , לפני שבועיים, שעמית ארגן אימון באונ' היו 17 סטודנטים (!).
היום הוא הודיע באי מייל:
"במוצאי שבת הקרובה יתקיים משחק ליגה במודיעין שבה קבוצת "דנסיג קאמלס" מודיעין תארח את קבוצת "מייקס פלייס" תל אביב.
הליגה מעוניינת לארגן הסעוה שתצא מבאר שבע אל המשחק וחזרה (ללא תשלום), עבור הקבוצה שלנו בבאר שבע בפרט ולתשובי הדרום בכלל.
לכן אם יש כאן משהוא שמעוניין ו/או מכיר אנשים שיהיו מעוניינים בכך, אנא הודיעו לי כאן במייל או בטלפון שלי (0523681179) כדי שנוכל לגבש קבוצה שכזו."
e_o
e_o

מספר הודעות : 48

חזרה למעלה Go down

הודעה  rotem on Mon Jan 12, 2009 2:05 pm

בינתיים אנחנו 5 באים ביום שבת-
אני, אלון, לירז, ולרי ושמעון.
יאלה בואו נדפוק נוכחות!

rotem
שחקן בקבוצה

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה