נגב פוטבול
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D:

5 posters

Go down

טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D: Empty טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D:

הודעה  Leracheka Mon Oct 06, 2008 2:56 pm

טוב אז זה הסיפור,אמא שלי והאבא החורג שלי,חברים מאוד קרובים כבר 10 שנים של רוביק דנילוביץ'.
במשחק האחרון דיברנו על זה שצריכים מגרש משלנו,והחלטנו לדבר עם רוביק,אז אמא שלי ואבא החורג שלי נפגשו איתו אתמול,וביקשתי מאמא שלי שתדבר איתו על עניין הפוטבול.
אז הם דיברו איתו ושאלו אם הוא יוכל לעשות משו לגבי זה,אממ כרגע הוא לא יכול לעשות כלום,כי הוא התפטר כדאי לרוץ לראשות העיר,הוא כבר לא סגן ראש העיר או משהו.
בכול מקרה,הוא אמר שאם נראה בוא תמיכה[אני תכף יסביר איך] ברגע שהוא יבחר לראשות העיר,[די בטוח שכן] הוא יארגן לנו מגרש משלנו,ועוד יותר[מגרש די ענקי,בין שכונה ד' לנחל עשן מי שמכיר]
בכול מקרה,הוא הביא לי דף שעליו אמורים לחתום כול אלה שתומכים בו,אני יעביר לו את הדף,וברגע שהוא יבחר,הוא ידע למי להתקשר ולמי לעשות את הטובה בגלל זה שתמכו בו.
אפשר להאמין למילה שלו,הוא תורם מלאאא לצעירים בבאר שבע.
ובכלל לפי מה שהבנתי הוא מאוד מאוד מאוד התלהב מהרעיון של קבוצת פוטבול באר שבעית,הוא מועניין בלפתח את כול תחומי הספורט בבאר שבע..
אז סה''כ נראה איך זה מתקדם ונתפלל רק לטוב Very Happy עוד פרטים נמסור על זה במשחק הקרוב(:
יום טוב וגמר חתימה טובה Smile

Leracheka
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 51

חזרה למעלה Go down

טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D: Empty יפה מאוד

הודעה  moss84 Mon Oct 06, 2008 5:06 pm

כל הכבוד על היוזמה, ועוד יותר על עצם התמיכה בנו.
אנחנו כמובן נשמח להעניק שיתוף פעולה מלא, כולל אם צריך להחתים את הנהלת הליגה על התמיכה...
תעדכן אותנו לגבי ההתפתחויות,
ישר כח

moss84
Admin

מספר הודעות : 56

חזרה למעלה Go down

טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D: Empty Re: טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D:

הודעה  DoT.CoM Mon Oct 06, 2008 11:13 pm

חדשות נפלאות אם צריך אני מוכן לנופף שלטים שלו בכל באר שבע כדי שייתן לנו מגרש(לא באמת Rolling Eyes )

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134

חזרה למעלה Go down

טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D: Empty Re: טוב חברים,כנראה שאנחנו בדרך למגרש משלנו D:

הודעה  hagay Mon Oct 06, 2008 11:21 pm

DoT.CoM כתב:חדשות נפלאות אם צריך אני מוכן לנופף שלטים שלו בכל באר שבע כדי שייתן לנו מגרש(לא באמת Rolling Eyes )

אבל לחיים ילין כן.

נו באמת זה למטרה חשובה Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

נראה לי שווה סקר אני פותח אחד

hagay
Admin

מספר הודעות : 25

חזרה למעלה Go down

הודעה  DoT.CoM Tue Oct 07, 2008 9:17 am

בגלל שרוב האנשים פה לא מהמועצה האזורית אשכול אז למי שלא יודע חיים ילין זה הראש מועצה שלנו והוא גם מהקיבוץ שלנו lol!

DoT.CoM
Admin

מספר הודעות : 134

חזרה למעלה Go down

הודעה  lgikher Tue Oct 07, 2008 8:24 pm

כל הכבוד לכם
אני מאמין שתקבלו את התמיכה של כל אחד מאיתנו ואפילו קצת יותר
דוט מוכן לנופף בשלטים אני מוכן לעבור מדלת לדלת עם פליירים (עבדתי בזה בצעירותי אז יש לי ניסיון)
ואם תצריך תצוגת תכלית אני מוכן לתארל מישהו

lgikher
שחקן בקבוצה

מספר הודעות : 88

חזרה למעלה Go down

חזרה למעלה